XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-Do za nami.


Sylwia Celińska zostaje Mistrzynią Polski w walkach -50 kg

Sebastian Kruk Wicemistrz Polski w układach II dan.

Sebastian Kruk Wicemistrz Polski w walkach -75 kg.

Paweł Fidut Wicemistrz Polski w walkach -87 kg

Eryk Rak Wicemistrz Polski w walkach +87 kg.

Daniel Korneluk III miejsce w walkach +87 kg.
Dla nas jako partnera biznesowego i głównego sponsora jest to powód do dumy. Z roku na rok osiągnięcia naszych zawodników są coraz większe.
W kolejnym sezonie liczymy na jeszcze więcej złotych medali

.
Jednocześnie apeluję do innych osób, aby wspierały różnego rodzaju aktywności sportowe młodych ludzi.
Sport to nie tylko zdrowie, ale kształtowanie własnego charakteru, nauka dyscypliny i cierpliwości, poczucia własnej wartości, a także umiejętność zachowania się w sytuacjach stresujących. Odwaga, spryt i wieloletnie przyjaźnie nawiązane na sali treningowej procentują w dorosłym życiu.
Gratulacje nie tylko dla zawodników, ale przede wszystkim dla trenerów i Zarządu LSKT, a także wszystkich osób wspierających rozwój tej dyscypliny sportowej.