O mnie

Prawnik, windykator terenowy i detektyw.

Urodzony w Lublinie. W 2012 roku ukończyłem studia prawnicze na UMCS w Lublinie.

W latach 2012-2014 odbywałem aplikację komorniczą organizowaną przez Radę Izby Komorniczej w Lublinie zakończoną zdanym egzaminem zawodowym na asesora komorniczego.

Niezależnie od 2011 roku prowadzę własną działalność gospodarczą "Kancelaria Windykacyjna MS Michał Starzyński". Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem współpracując z wiodącymi w Polsce kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także wieloma przedsiębiorstwami mającymi problem z dłużnikami. Reprezentowałem wielu wierzycieli będąc specjalistą do spraw negocjacji terenowych poprzez wizyty bezpośrednie w miejscu zamieszkania/siedzibie dłużnika.

Jednocześnie przez ponad 5 lat pracowałem jako aplikant i asesor komorniczy w dwóch lubelskich kancelariach komorników sądowych, gdzie moją domeną była egzekucja z ruchomości dłużników oraz prowadzenie postępowań w sprawach egzekucji grzywien sądowych.

W swojej karierze negocjacyjnej zajmowałem się windykacją terenową w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami (b2b), należnościami bankowymi i telekomunikacyjnymi, hipotekami, pożyczkami prywatnymi, roszczeniami ze stosunku najmu, alimentami, przewłaszczeniami na zabezpieczenie, zwrotami zaliczek od wykonawców, zaległymi wynagrodzeniami za pracę, wyłudzeniami należności, leasingami, a także innymi sytuacjami, gdzie występuje relacja wierzyciel - dłużnik.

Od 2022 roku jestem licencjonowanym prywatnym detektywem wpisanym do rejestru działalności regulowanej MSW w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-19/2022.

Od sierpnia 2022 roku Wice-Prezesem Agencji Wywiadu Biura Ekspertyz Sądowych Sp. zoo.

Obecnie już niestety nie zawodowo uprawiam taekwondo, gdzie odnosiłem liczne sukcesy m.in. w kategorii walk indywidualnych. Posiadam w nim stopień I CUP tj. pół-czarny pas.  Aktualnie wspieram jako sponsor Lubelski Sportowy Klub Taekwon-do.

Posługuję się językiem angielskim.

"Dla mnie windykacja to misja, która ma na celu doprowadzić do porozumienia między wierzycielem a dłużnikiem".

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

Polityka Prywatności