Dlaczego my?

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński to ogólnopolski podmiot funkcjonujący na rynku nieprzerwanie od 2011 roku. W ramach swoich działań pomagamy wierzycielom w trudnym procesie odzyskiwania należności. W naszej kancelarii oprócz kilkunastu windykatorów terenowych mamy także zespół adwokatów i radców prawnych oraz detektywów. Pozwala to prowadzić kompleksową obsługę prowadzonych spraw w całej Polsce jak również w Europie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

    • wysoka skuteczność w egzekwowaniu roszczeń. W toku prowadzonych spraw wyegzekwowaliśmy łącznie miliony złotych na rzecz naszych Klientów. Jednakże otwarcie mówimy, że nie jest to 100%. Niestety skuteczność windykacji nie zawsze zależy od naszych starań.

    • nie jesteśmy podmiotem, który obsługuje wiele tysięcy wierzycieli czy fundusze sekurytyzacyjne. Charakteryzujemy sie indywidualnym podejściem do prowadzonych przez nas spraw.

    • nasza kancelaria to zespół ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w procesie dochodzenia należności. Oprócz prawników są to często emerytowani policjanci i oficerowie służb, którzy mają doskonałą wiedzę na możliwych przestępstw popełnianych przez dłużników. Nasi windykatorzy to ludzie doświadczeni wiekowo i zawodowo, co powoduje, że nie dajemy się tak łatwo zwodzić jak niewykształceni młodzi adepci sztuki ściągania długów.

    • skupiamy się na czynnościach terenowych tj. wizytach bezpośrednich pod adresami zamieszkania czy prowadzenia działalności przez dłużników. Powoduje to, że spotykamy się z dłużnikami  „face to face”. Skutkuje to zupełnie innym podejściem do rozmów z nami niż np. z pracownikami windykacji telefonicznej. Ponadto w dzisiejszych czasach działania windykacji telefonicznej są bardzo ograniczone i wręcz bezcelowe np. poprzez możliwość blokady połączeń przychodzących przez dłużników czy zwyczajne nieodbieranie telefonów. 

    • poprzez windykację terenową budujemy bezpośrednią i indywidualną relację z dłużnikiem. Ma ona na celu uświadomienie dłużnikowi obowiązku spłaty zadłużenia. Nasze doświadczenia powodują, że dłużnicy w stosunku do których prowadzone są czynności terenowe traktują nas „poważniej” aniżeli samych wierzycieli czy firmy skupiające się na wysyłaniu wezwań do zapłaty czy połączeniach telefonicznych.

    • jako Kancelaria Windykacyjna skupiamy się na wyegzekwowaniu długu. W przeciwieństwie do kancelarii adwokackich czy radcowskich nie zależy nam na postępowaniu sądowym za które wierzyciel musi zapłacić koszty adwokackie czy radcowskie. Skupiamy się na prowizji należnej nam za wyegzekwowane środki. Pamiętajmy także, że oferowana przez adwokatów i radców prawnych windykacja należności polega jedynie na wysłaniu do dłużnika wezwania do zapłaty, którego dłużnik może nawet nie odebrać. Żaden adwokat czy radca prawny nie pojedzie na wizytę terenową do dłużnika.

    • działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Mamy świadomość przepisów i obowiązujących standardów, co powoduje, że w wyniku podejmowanych działań nasi klienci nie są narażeni na odpowiedzialność cywilną i karną za nasze działania.

   • dysponujemy własnym know-how windykacyjnym. Przez lata praktyki i tysiące prowadzonych spraw wypracowaliśmy wiele strategi i działań w stosunku do poszczególnych kategorii dłużników.

    • w toku prowadzonych spraw zdarzają się także sytuacje, gdzie składamy wnioski egzekucyjne do komorników sądowych. Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najskuteczniejszych i najbardziej pracowitych komorników w całej Polsce, co wpływa na efektywność egzekucji komorniczej. Prowadząc działania z komornikami reprezentujemy wierzycieli i nadzorujemy prowadzone postępowania egzekucyjne, aby maksymalnie wyczerpać przymusowe możliwości dochodzenia roszczeń.

    • obsługujemy zarówno wierzycieli, którzy są osobami fizycznymi jak również przedsiębiorców. 

    • w ramach naszej pracy możemy zaproponować wierzycielom kompleksową obsługę prawną. Działania rozpoczynam od procesu terenowej windykacji należności. Podstawową rolą windykatora jest wyegzekwowanie długu. Drugim zadaniem jest oszacowanie sensu wystąpienia z pozwem o zapłatę przez naszych mecenasów i finalnie skierowanie sprawy do egzekucji komorniczej w razie bezskuteczności windykacji. Pamiętajmy, że komornicy to nie są czarodzieje, którzy egzekwują wszelkie roszczenia. W toku prowadzonej sprawy możemy także sprawdzić detektywistycznie aktualny bądź przepisany majątek przez dłużnika.

    • prowadzimy działania terenowe na terytorium całej Polski, a w razie potrzeby także Europy.

Reasumując: 

Dzięki naszemu know-how windykacyjnemu od wielu lat funkcjonujemy na rynku windykacyjnym. Wysoka efektywność,indywidualne podejście, doświadczenie i szybkość działań powoduje, że pomogliśmy już wielu Wierzycielom odzyskać swoje pieniądze. Jeżeli mają Państwo problem z odzyskaniem swoich środków od dłużnika zapraszamy do kontaktu. 
Czas to pieniądz – Państwa pieniądz. 

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

Polityka Prywatności