Aktualności

%%% Odsetki %%%

Bardzo często otrzymuję pytanie od Wierzycieli będących przedsiębiorcami czy należą im się odsetki w sytuacji, gdy dłużnik nie wpłaca w terminie?

Odpowiedź brzmi - TAK.

Odsetki jest to najogólniej mówiąc świadczenie uboczne powstałe w związku z nieterminowym regulowaniem zobowiązań przez dłużnika. Jednocześnie jest to forma rekompensaty dla Wierzyciela za to, że dłużnik nie wpłacił należności w terminie.

Więcej...

Nowy Rok - Nowy Ja

Nowy Rok - Nowy Ja :)
To już 12 lat, kiedy prowadzę Kancelarię...
W tym roku na bazie prognozowanych zmian w obszarze windykacji należności podjąłem stanowczą decyzję o publicznych wystąpieniach i wyjaśnianiu "geniuszom legislacyjnym",
że ograniczenie działalności windykacyjnej spowoduje jeszcze większą patologię i chaos w społeczeństwie niż jest do tej pory.
Przypomnę, że w roku 2022 niewypłacalność ogłosiły 2752 przedsiębiorstwa, co oznacza wzrost o 30% w porównaniu z poprzednim rokiem !!

Więcej...

Wesołych Świąt

Więcej...

Kolejny nasz sukces

Kolejne działania terenowe i kolejny sukces. Podstawą skutecznego dochodzenia należności są czynności operacyjne, których celem jest ustalenie rzeczywistego stanu faktycznego. W przypadku poszukiwania zaginionych przedmiotów działania zza tzw. biurka nie mogą przynieść rezultatu. Podsumowując teren to teren:)

Więcej...

Zabezpieczone BMW

Kolejne ujawnione i zabezpieczone auto wraca do właściciela.
Często nasi Klienci twierdzą, że odzyskanie przywłaszczonego mienia czy jego ujawnienie jest niemożliwe.                                                                                                                                                                   Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. W tym przypadku posłużę się frazesem "sprawy trudne od ręki, a niemożliwe w ciągu 3 dni " ;)

Więcej...

Zawody Mikołajkowe Taekwon-do

W najbliższą niedzielę 4.12.2022 odbędzie się Klubowy Turniej Mikołajkowy Taekwondo 2022 na hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. Jest nam niezmiernie miło, że razem z innymi sponsorami możemy wspierać aktywność sportową wśród młodzieży i dołożyć symboliczną cegiełkę do ich rozwoju. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia;)

Więcej...

hejt po śmierci Ś.P. Komornika Sądowego w Łukowie Ewy Kochańskiej

Przepraszam z góry za bardzo prywatną wypowiedź, ale w obliczu hejtu, który pojawił się w związku z bestialskim morderstwem w miniony piątek Ś.P. Komornika Sądowego w Łukowie Ewy Kochańskiej nie sposób milczeć.

W dniu 18.11.2022 do Kancelarii Komornika przyszedł uzbrojony mężczyzna. Miał przy sobie nóż, co świadczy o jego zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia. Jednocześnie media milczą na temat tego, że chwile wcześniej był on także w innej łukowskiej Kancelarii Komorniczej.

Więcej...

Zabójstwo Komornika Sądowego w Łukowie Ewy Kochańskiej

W dniu dzisiejszym doszło do okropnej tragedii. Nasza koleżanka z branży Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łukowie Ewa Kochańska została zamordowana w bestialski sposób.Ciężko cokolwiek powiedzieć w takim momencie, ale warto zwrócić uwagę na jedno. Przez zaistniałą sytuację gospodarczą w kraju ludzie nie wytrzymują psychicznie.

Więcej...

Ujawniony Arteon :)

Kolejne ujawnione i zabezpieczone auto:) Auto oddalone dosłownie 9 km od docelowego miejsca. Dzięki przeprowadzeniu rozsądnego wywiadu terenowego udało się ujawnić poszukiwany przedmiot umowy. Standardowo zdjęte blachy celem uniemożliwienia odjazdu:) Mamy to !! :) www.mswindykacja.pl

Więcej...

zabezpieczony ciągnik siodłowy

Na gościnnych występach w Radomiu ;)
Pamiętajmy, że konsekwencją braku spłaty zadłużenia z tytułu najmu,pożyczki czy leasingu pojazdu może być złożenie przez wierzyciela zawiadomienia na Policję/Prokuraturę w związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 284 & 2 Kodeksu Karnego w postaci przywłaszczenia pojazdu.

Więcej...

Strony

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

fb.me/mswindykacja

Polityka Prywatności