hejt po śmierci Ś.P. Komornika Sądowego w Łukowie Ewy Kochańskiej

Przepraszam z góry za bardzo prywatną wypowiedź, ale w obliczu hejtu, który pojawił się w związku z bestialskim morderstwem w miniony piątek Ś.P. Komornika Sądowego w Łukowie Ewy Kochańskiej nie sposób milczeć.

W dniu 18.11.2022 do Kancelarii Komornika przyszedł uzbrojony mężczyzna. Miał przy sobie nóż, co świadczy o jego zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia. Jednocześnie media milczą na temat tego, że chwile wcześniej był on także w innej łukowskiej Kancelarii Komorniczej.

Celem ataku był po prostu człowiek, który pełnił funkcję Komornika.
Nie ważne który. Dla nieuświadomionych komornik podobnie jak policjant to funkcjonariusz publiczny. Komornik to organ egzekucyjny,który egzekwuje należności w imieniu biednego wierzyciela, który sam nie może sobie poradzić z "cwanym" i sprytnym dłużnikiem. Komornik zawsze działa na podstawie tytułu wykonawczego tj. prawomocnego wyroku sądowego zaopatrzonego w klauzulę wykonalności.
To nie jest tak, że komornik sobie sam decyduje komu zająć np. rachunek bankowy, bo kogoś nie lubi. Tak to nie wygląda jak co niektórzy myślą.

Atak na komornik to także atak na każdego z nas.
Niezależnie od tego czy ktoś jest hydraulikiem,dekarzem, piekarzem, lekarzem. Dlatego dla mnie całkowicie niezrozumiałe jest jak można pisać w Internecie o zmarłym człowieku, że "dobrze jej tak", " trzeba było nie być komornikiem" itp.
Każda osoba, która pisze takie komentarze pozostawiła swój odcisk palca na tym nożu, który zabił Komornika...

Poza tym ludzie opamiętajcie się bo bez nas zarówno windykatorów jak i komorników każdy z Was będzie oszukiwany jeszcze częściej przez dłużników-cwaniaków-oszustów np. zapłacicie na towar kontrahentowi, którego nigdy nie dostaniecie, bo będzie on wiedział, że wymiar sprawiedliwości i tak jest bardzo liberalny i pozwala na takie zachowania.

Reasumując.
Drodzy hejterzy. Pozostawcie nieprzemyślane i krzywdzące opinie w swojej głowie. Pomyślcie czy gdyby to się Wam zdarzyło, bo np. jesteś mechanikiem samochodowym to znaczy, że mogę Cie winić za cenę benzyny i mam prawo Cie zabić?
Obawiam się, że taka fala agresji będzie zmierzała do kolejnych tego typu zachowań, co przy aktualnej sytuacji gospodarczej, polityce rządu i frustracji ludzi jest bardzo możliwe.
Ludzie po prostu opamiętajcie się.

Dziękuję za uwagę,
Michał Starzyński

Wyrazy współczucia dla Rodziny, Przyjaciół, Najbliższych Ś.P. Komornik Sądowej w Łukowie Ewy Kochańskiej

Kategoria: 

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

fb.me/mswindykacja

Polityka Prywatności