Dlaczego my?

Jesteśmy jedną z niewielu Kancelarii Windykacyjnych w naszym regionie, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną wierzycieli. W sposób profesjonalny obsługujemy wierzytelności od momentu wystawienia przez Państwa faktury do uzyskania tytułu wykonawczego i złożenia wniosku o wszczęcie postępowania egzekucyjnego u komornika sądowego. Zgodnie z wolą naszego klienta prowadzimy także m.in. sprawy ze skargi pauliańskiej, zawiadamiamy właściwy dla dłużnika urząd skarbowy o niespłacaniu przez niego faktur czy zakładamy dłużnikom sprawy karne w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Zapewniamy Państwu prawne wsparcie w dość skomplikowanym procesie odzyskiwania długów. Współpracujemy z najskuteczniejszymi komornikami sądowymi w Polsce.

Skupiamy się na skuteczności działań, co wpływa na zadowolenie naszych klientów. Znajomość lokalnego rynku ułatwia efektywną pracę, dlatego z reguły ograniczamy się terytorialnie do spraw z województwa lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Należy zwrócić uwagę, że wiele kancelarii adwokackich czy radcowskich w naszym regionie wskazuje w wykazie swoich usług windykację należności. Taka forma windykacji polega przede wszystkim na wysyłaniu do dłużników wezwań do zapłaty czy pozwów do sądu. A co w sytuacji, jeżeli oporny dłużnik odbiera wysłaną korespondencję i wyrzuca ją do śmieci? Receptą na tą bardzo częstą dolegliwość u dłużników jesteśmy my. Nasza Kancelaria wyspecjalizowała się w terenowym dochodzeniu wierzytelności. Zajmujemy się wyłącznie windykacją należności, a nie jest to nasza dodatkowa usługa. W wyniku naszych działań terenowych wielokrotnie wykazywaliśmy się większą ściągalnością długów nawet niż komornicy sądowi. Nasze usługi są dla wierzyciela znacznie tańsze niż opłaty pobierane przeze komorników sądowych.

Ponadto warto zauważyć, że nie obsługujemy wierzycieli masowych. W sposób indywidualny podchodzimy do każdej z prowadzonych przez nas spraw. Przed przyjęciem sprawy szczegółowo zapoznajemy się z jej dokumentacją. Na tej podstawie ustalamy strategię działań przeciwko konkretnemu dłużnikowi w zależności np. od jego formy prawnej, daty wymagalności faktury, innych zobowiązań czy jego majątku.

Specjalizujemy się w relacjach B2B, lecz obsługujemy także sprawy, gdzie wierzycielami są osoby fizyczne. Z naszą Kancelarią współpracują negocjatorzy terenowi z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą prawną. Pozwala to prowadzić swobodne i merytoryczne rozmowy nie tylko z dłużnikami, ale także z ich pełnomocnikami. Prowadzącym Kancelarię jest Michał Starzyński, który jest prawnikiem z doświadczeniem w branży windykacyjnej i egzekucyjnej.

Jesteśmy świadomi, że mimo zaistniałej sytuacji być może będą Państwo chcieli w przyszłości utrzymywać z dłużnikiem relacje biznesowe. W społeczeństwie utarło się przekonanie, że skierowanie sprawy do windykacji oznacza kategoryczne przekreślenie dalszej współpracy pomiędzy przedsiębiorcami. Czasy się zmieniły. Spełniając Państwa oczekiwania negocjujemy warunki spłaty zadłużenia nie tylko poprzez twarde negocjacje, ale także podpisujemy ugody z dłużnikami, w których rozkładamy zadłużenie na raty, zawieszamy naliczanie odsetek czy umarzamy część zadłużenia przy jednorazowej wpłacie. Jest to monitoring należności. To Państwo o wszystkim decydują!

Po zapoznaniu się z przesłanymi przez Państwa dokumentami dokonujemy ich analizy i na tej podstawie informujemy Państwa jaki będzie koszt świadczonej przez nas usługi. Dokonana przez nas analiza dokumentów jest bezpłatna. Dopiero po zaakceptowaniu przez obydwie strony warunków finansowych podpisujemy umowę o świadczenie usługi. Zapraszamy do współpracy. Proszę pamiętać, że czas to pieniądz - Państwa pieniądz.

Kontakt

Kancelaria Windykacyjna
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

fb.me/mswindykacja

  • Adres: 
    ul. Bartosza Głowackiego 35 lok. 58 ( 2piętro )
    20-060 Lublin
  • Telefony: 

    796 819 225

  • Adresy e-mail: